Корзина
165 отзывов
+380686659886
+380686659887
+380674047599
УкраинаЧеркасская областьЧеркассыул. Добровольского, 1
Комбикорма, премиксы, ЗЦМ, БВМД от производителя. Лучшие комбикорма в Украине
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Дезлайф, препарат для дезинфекции, фото 2

Дезлайф, препарат для дезинфекции

Описание
Информация для заказа

Адсорбент зв’язує до 400 % води від власної ваги, нейтралізує аміак, сірководень та інші шкідливі гази у пташниках. При використанні препарату знижуються витрати підстилки, та час на її обслуговування. Регулярне використання покращує здоров’я птиці.

Дезлайф має наступні властивості:

- дезінфікуючий ефект шляхом контролю патогенів (бактерій, вірусів, грибів та їх спор, яйця паразитів);

- зменшує популяцію мух шляхом знищення личинок;

- ефективно діє протягом 7 днів;

- абсолютно безпечний для людей і птиці, навіть при потраплянні в годівниці та поїлки не викликає ніяких негативних реакцій.

Дезінфекція, адсорбент, 40г/м2 підлоги.

Порядок використання.

Першу обробку пташника проводять перед внесенням підстилки шляхом розтрушування або розпилення при використанні спеціального обладнання для рівномірного розподілення засобу по всій площі приміщення з нормою 40-50 г/м2 підлоги. Після обробки стелиться підстилка і ще раз обробляється препаратом по 40-50 г/м2 підлоги.

В подальшому в присутності птиці приміщення обробляються один раз на тиждень з нормою 40-50 г/м2 підлоги.

 Фасовка: мішок 10кг!

У разі небезпеки поширення інфекційних хвороб, збільшення концентрації аміаку або сірководню- кількість обробок можна збільшити до 2-3 на тиждень з нормою 50 г/м2 підлоги, що не матиме негативного впливу на тварин. Після нормалізації концентрації шкідливих газів та вологи, а також при нормалізації епізоотичної ситуації обробки проводяться один раз на тиждень з нормою 50 г/м2 підлоги.

 

Дезлайф ефективно знищує бактерії, віруси та гриби. Застосування препарату не призводить до виникнення резистентних мікроорганізмів. Препарат має високу волого та газопоглиначу здатність і зменшує присутність аміаку і сірководню в приміщенні, які виділяються із екскрементів тварин та птиці. Препарат має дезодоруючу властивість. Компоненти препарату не токсичні, що дає змогу використовувати в присутності тварин та птиці, а також для осушування поверхонь шкіри.

Зберігати в сухому прохолодному місці.

  • Цена: 26 грн./кг